TRENDY- KABELKÁRNA     
PO REGISTRACI SLEVA 3% NA VŠE.

NEJSEM PLÁTCE DPH.

MOŽNOST OSOBNÍHO ODBĚRU
V PRAZE
STŘEDA 13 HOD - 18 HOD
ZLIČÍN

OSOBNÍ ODBĚR V RUDNÉ U PRAHY JE MOŽNÝ KAŽDÝ DEN

ZASÍLÁM I NA SLOVENSKO
DOBÍRKA NA SLOVENSKO  STOJÍ 236 KČ-253 Kč

Zboží odesílám druhý den.


Kabelky Guess

Guess byla založena roku 1981 v Kalifornii dvěma bratry. Paul a Maurice Marciano pocházejí z jižní Francie a v jejich značce se snoubí tedy francouzská vášeň, evropská citlivost i láska k divokému západu. Právě pro tuto smyslnou kombinaci je značka Guess jednou z nejoblíbenějších módních značek na trhu.

Každý z bratrů Marciano má ve firmě jinou roli. Paul se stará o image firmy a reklamní kampaně, na kterých se podílely třeba i známé celebrity, jako jsou Claudia Schiffer, Paris Hilton, Drew Barrymore nebo Eva Herzigová.  Maurice má naopak na starosti design a návrhy kolekcí oblečení a doplňků. Také se stará o prosperitu firmy.

Nejprve byla tato luxusní značka specializovaná pouze na výrobu džínů, které ji proslavily. Postupem času se ale rozrostla na kolekce kabelek Guess, hodinek Guess či peněženky a dámské a panské oblečení.

Nadčasové kabelky Guess a kabelky Guess by Marciano

- jsou vyráběny z kvalitní kůže či eko kůže kombinované s látkou. Přináší Vám luxus, přepych a exkluzivní vzhled. Jsou velice originální, proto jsou kabelky Guess jedny z nejvyhledávanějších kabelek na celém světě.Oblíbené jsou také proto, že materiál, použitý na celý sortiment značky a všechny kolekce kabelek Guess je velice kvalitní a má dlouhou životnost. Dopřejte si kvalitu, luxus a nevšední vzhled, to vše za přijatelné ceny.